LT | EN | RU
image

TARPTAUTINIAI SMULKIŲ KROVINIŲ GABENIMAI

Viena svarbiausių mūsų įmonės veiklos krypčių yra reguliarus smulkių krovinių gabenimas iš Vakarų Europos į Baltijos bei NVS šalis. Turėdami didelį patikimų partnerių tinklą Vakarų Europoje, mes tikrai galime jus užtikrinti, kad nepriklausomai nuo jūsų krovinio dydžio, mes jį operatyviai ir saugiai nugabensime į reikiamą vietą.

Rinkdami smulkius krovinius mūsų partnerių terminaluose galime pateikti jums patrauklesnes krovinių pervežimo kainas, greitesnius pristatymo terminus, bei atsakingą jūsų krovinio priežiūrą visą transportavimo laiką. Turėdami ilgametę patirtį smulkių krovinių gabenime mes taip pat pasiūlysime optimaliausią krovinio pristatymo schemą.


Kaip ir už pilnus, taip ir už kiekvieną smulkų krovinį, mes prisiimame atsakomybę, todėl visuomet vadovaujamės aukštais saugumo reikalavimais.

Taigi, įgyta patirtis, Vakarų Europoje sukurtas partnerių tinklas, mums suteikia galimybes:

  • jūsų krovinį pristatyti operatyviai ir saugiai nepriklausomai nuo jo dydžio;
  • pasiūlyti optimaliausią krovinio pristatymo schemą;
  • pasiūlyti prieinamą kainą;
  • perimti visus pervežimo rūpesčius, susijusius su krovinio gabenimu, bei įvykdyti visus mūsų įsipareigojimus.

Mūsų įmonės patyrę ir kvalifikuoti darbuotojai pasirūpins tiek jūsų kroviniu, tiek reikalingais dokumentais, visuomet pakonsultuos ir patars, suderins krovinio paėmimą, pristatymą į reikiamą vietą, informuos apie krovinio vietą esamuoju laiku.

Lietuvoje esame viena iš pirmaujančių logistikos kompanijų, gabenančių smulkius krovinius iš Ispanijos, Italijos, Portugalijos, Prancūzijos, Vokietijos į Baltijos, NVS šalis ir Rusiją.

Susisiekite su mumis ir mes mielai atsakysime į jūsų klausimus, parengsime optimalią krovinio pristatymo schemą ir pateiksime geriausią komercinį pasiūlymą.

KONTAKTAI

Naujoji g. 3, LT-62119 Alytus, Lietuva

Įmonės kodas: 226260530
PVM kodas: LT262605314

Telefonai: +370 315 56176 / +370 315 20403
Faksas: +370 315 56177
El. paštas: info@ectl.lt